senetle araba logo

32,600
İlan No: 49231
Marka: Hyundai
Seri: i30
Paket: 1.4 CVVT Team
Model: 2011
Yakıt: LPG
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai i30 arabasının 1.4 CVVT Team modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 671

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,600
Peşinat: - 15,975
Borç Tutarı: 16,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,017
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,406

KEFİL YOK !!! KASKO YOK HAYAT SİGORTASI YOK 

DOSYA PARASI YOK FORMALİTE YOK SENETLEARABA.NET AİLESİ OLARAK %50 PEŞİN VERİLDİĞİ TAKDİR DE KALANINI SENETLE VADELENDİRİYORUZ. ARACIN SORUNU YOKTUR ÇOK TEMİZDİR. İÇİN DE DIŞIN DA DEFORME ESKİME YIPRANMA V.B KESİNLİKLE YOKTUR. EMSALLERİNE ORANLA ÇOK İYİ DURUMDADIR. ÇELİK JANT MEVCUTTUR. AİLENİZLE GEÇİREBİLECEĞİNİZ VAKİTLER VE UZUN YOLCULUKLARIN OLABİLECEĞİ GÜZEL BİR ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ, EN UYGUN YOLLAR İLE SİZLERİ ARAÇ SAHİBİ YAPIYORUZ. 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi