senetle araba logo

22,500
İlan No: 34848
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.4 Authentique
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 148.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.4 Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 516

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 749 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,500
Peşinat: - 11,250
Borç Tutarı: 11,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 750
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,000

Renault Megane 1.4 Authetique 2005 Model

Başlıktada belirttiğim gibi 10.000TL Peşinatla Bu arabaya sahip olabilirsiniz..

Geri kalan 12.000TL'yi 24 Aya kadar vade yaparım.. Peşinattan kalan borcunuzu 10 ve 20 ay olarak eşit taksitlerde senet olarak ödeyebilirsiniz.. KLİMA ABS 6AİRBAG YOL BİLGİSAYARI OTOMATİK CAM MERKEZİ KİLİT HİDROLİK DİREKSYON KARTLI ÇALIŞTIRMA Aracıma LPG hiç takılmamıştır.. Kredi kartlarına 9 Aya kadar taksit seçeneği !...
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi