senetle araba logo

25,250
İlan No: 33390
Marka: Fiat
Seri:
Paket: Fiorino Combi 1.3 Multijet Active
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 115.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat arabasının Fiorino Combi 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 579

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 749 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,250
Peşinat: - 12,625
Borç Tutarı: 12,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 842
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,200

Fiat Fiorino 1.3 Multijet Active

images

Sadece 12.000 bin peşinle vade ve takas olur.Lütfen boş konular için aramayınız...

Aracımızın 4 Lastik Sıfır olup,muayene yenidir..

Aracımızın motorunda yürüründe şanzımanında en ufak bir sorun yoktur dilediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz..

Peşinattan kalan borcunuz kefilsiz şartsız 6 aydan 20 aya kadar vade olur.

Mantıklı araçlar İle Takas Olur..

Diğer araçlarımız için bizi arayınız...

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi