senetle araba logo

27,900
İlan No: 10764
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Collection
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 131.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 Collection modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 832

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,414
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,925
Biz arabayı ilk sahibinden aldık. Temizlik konusunda çok iyidir, içerisinde yırtık sökük bulamazsın. Focus serisinin 1.6 Collection modelidir. Zaten adı yeter focus. 2005 model LPG Mevcuttur, aracın tüp ile uyumu gerçekten iyi durumda. Sağ taraf boyalı, ön kaput boyalı, sol arka çamurluk boyalı. Ağır darbesi yada kazası yoktur. Tramer kayıtların da pert falan kesinlikle yok. Motor ve yürüyen aksamı muayyer. İstediğiniz servise gösterip bilgisayarlı test yapabilirsiniz. Mantıklı takas olur. Senetle vade olur.

Sadece 12.000 TL Peşinat işle 36 aya kadar kendi bünyemizde senetle satışı verilir.

Banka kredisi değildir, kendi bünyemizdeki satışımızdır.          
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi