senetle araba logo

14,900
İlan No: 5461
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.5 CRDi Admire
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 161.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.5 CRDi Admire modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 195

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,900
Peşinat: - 10,000
Borç Tutarı: 4,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 297
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,134
Aracı ister banka kredisi ile ister firma içi senetle taksitlendirme ile satın alabilirsiniz Banka kredisiyle araba almak istiyorsanız galerimize gelerek kredi durumunuzu dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz Galeriden senetle araba almak istiyorsanız 10.000 TL peşinatla 12 senetle takstitlendirme yapabiliriz
Araç sedan kasa 2004 model, düz vites olup modeli 1.5 CRDi Admire Dizel olduğu için yakıt konusunda sizi sıkıntıya sokmaz. 100 kilometrede ortalama 5.5 litre yakıt tüketiyor. Araç eski model olabilir ama yılına göre az kullanılmış bir araç. Şuan 161.000 km'de. İstanbul -> Bağcılar
KOLTUK - 1-3 - 2-3 ASİMETRİK KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR KOLTUK - YÜKSEKLİK AYARLI SÜRÜCÜ KOLTUĞU KOLTUK BAŞLIĞI - ARKA KONFOR - İÇERİDEN AÇILABİLİR YAKIT DEPOSU KAPAĞI SAKLAMA GÖZÜ - BARDAK TUTUCU, ÖN SAKLAMA GÖZÜ - KÜLLÜK TAŞINABİLİR SAKLAMA GÖZÜ - ÖN KOLTUK ARKASINDA EŞYA GÖZÜ
FREN - EBD (FREN DESTEK SİSTEMİ) GÜVENLİK - DARBE EMİCİ ŞASİ SİSTEMİ GÜVENLİK - KAPI İÇİ ÇELİK EMNİYET KİRİŞLERİ GÜVENLİK - ISOFIX ÇOCUK KOLTUĞU BAĞLANTISI KİLİT - ARKA KAPI ÇOCUK GÜVENLİK KİLİDİ KİLİT - KAZA ANINDA OTOMATİK AÇILAN KAPI KİLİTLERİ KİLİT - MERKEZİ KİLİT AYDINLATMA - GECİKMELİ SÖNEN İÇ AYDINLATMA BAGAJ - İÇERİDEN AÇILABİLİR BAGAJ KAPAĞI KLİMA - MANUEL FİLİTRE - POLEN FİLİTRESİ DİREKSİYON - DARBE ANINDA KATLANAN DİREKSİYON MİLİ DİREKSİYON - YÜKSEKLİK AYARLI DİREKSİYON - HİDROLİK DİREKSİYON CAM - ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR FAR - 3. STOP LAMBASI FAR - ARKA SİS LAMBALARI FAR - ÖN SİS FARLARI SİLECEK VE YIKAMA - ÖN CAM SİLECEK FASILALI
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi