senetle araba logo

11,600
İlan No: 5926
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XS
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 135.955 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 263

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,600
Peşinat: - 5,000
Borç Tutarı: 6,600
 
Aylık Ödeme Tutarı: 400
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,610

İkinci El Peugeot 106 XS

Senetle İkinci El Oto

Aracımız 98 model düze vites ve hatchback kasadır. Aracımızın yürüyen akasmında ve motorunda en ufak bir sıkıntı bulunmuyor. 1401 - 1600 cm3 motor hacmine ve 126 - 150 HP motor gücüne sahiptir. Araç benzinlidir. Ruhsata işeltilmiş LPG bulunuyor. Aracın muayenesi yeni yapıldı. Aracımızın göze çarpan özellikleri arasında merkezi kilit, hidrolik direksiyon, elektrikli camlar, usb girişli müzik çalar, elektrikli yan aynalar vb...

Bütçenize Uygun Ödeme Planları

Aracımıza az peşinatla senetle taksit yaptırarak sahip olabilirsiniz. 5.000 TL Peşin ödedikten sonra geri kalan ödemeyi 18 Ay Senetle Taksit yapıyoruz. Dileyen müşterilerimize kredi kartına 12 ay taksit imkanı sağlıyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi