senetle araba logo

4,000
İlan No: 7603
Marka: Ford
Seri: Taunus
Paket: 1.6 GL
Model: 1987
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 99.700 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Taunus arabasının 1.6 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 75

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 975 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,000
Peşinat: - 1,500
Borç Tutarı: 2,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 127
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 3,040
Aracımın motorunda şanzımanında e ufak bir sıkıntı yok herşeyi çok güzel çalışıyor, 2014 şubat ayı yani 2 ay öce muayenesi bitti bende pek işten fırsat bulamadığım için yaptırmadım. Atiker marka Sıralı sistem LPG yeni takılmıştır.   Latikler 4 aylık yenidir   Özel kasa 1987 model 1.6 GL    1-2 Bin Liralık fordlarla karıştırmayın lütfen   1,500 TL peşin kalanı senetle vade olur    Detaylı bilgi için arayın.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi