senetle araba logo

49,750
İlan No: 52465
Marka: Ford
Seri: Transit Custom
Paket: 310 S Delux
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 132.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ford Transit Custom arabasının 310 S Delux modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,264

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,750
Peşinat: - 24,875
Borç Tutarı: 24,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,783
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 42,785

ABS

EBD

ESP

TCS

Klima

Yokuş kalkış desteği

Cruise control

Çelik jantlar

Sis farı

Sürücü ve yolcu ön hava yastıkları

Otomatik katlanan yan aynalar

Park sensörleri

Bluetooth

Gövde rengi tampon

Katlanıp sökülen arka koltuklar

Renkli siyah camlar

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi