senetle araba logo

30,900
İlan No: 4618
Marka: Peugeot
Seri: 207
Paket: 1.4 Envy
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 70.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 207 arabasının 1.4 Envy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,231

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 30,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,875
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 44,989
Peugeot 207 şimdi senetle ve sahibinden satılık. En az 18.000 TL peşinat verecek durumunuz varsa bu arbayı satın alabilir ve geri kalanı 48 aylık vade seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Otomatik vites F1 vites (f1 şanzıman) Orjinal KM Orjninal Bakım Orjinal Kaporta İç Döşemesi yep yeni tertemiz CD çalar İç Döşeme Hidrolik Direksiyon Elektrikli camlar Elektrikli aynalar Multi Fonksiyonel
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi