senetle araba logo

5,100
İlan No: 18285
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: 1.6
Model: 1991
Yakıt: LPG
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 130

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,100
Peşinat: - 2,550
Borç Tutarı: 2,550
 
Aylık Ödeme Tutarı: 183
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,386
Tüm Kredi Kartlarına vade farkı ile 9 aya taksit olur. Yada 2.000 TL Peşin geri kalanı kendi bünyemizde senetle vade imkanı. Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Genel olarak temiz ve bakımlıdır. Her türlü kullanımlara oldukça yatkın ve kullanışlı bir araçtır. Mantıklı araçlar ile takas olabilir. Aracınızın resimlerini çekerek Watsapp aracılığı ile bize gönderin değerlendirelim, fiyat verelim. Ödeme ve araç hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi