senetle araba logo

12,000
İlan No: 23242
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 2.0 GLS
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 371.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 2.0 GLS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 365

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,000
Peşinat: - 6,000
Borç Tutarı: 6,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 490
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,760
Not: Araç için yazılan fiyat pazarlıksız etiket fiyatıdır. Aracın şu anda masraf edilecek bir tarafı yoktur. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı bulunmuyor. Gelen arkadaş ustası ile birlikte gelebilir. Koltuk kılıfları ve iç aksamı resimlerde göründüğü gibidir. Oldukça temiz kullanılmış bir arabadır. Muayenesi 18 / 08 / 2016 Tarihine kadar geçerlidir. Kredi kartına 9 ya yada tek çekim imkanı. Senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Vade yaparız.  Her marka ve model araba ile takas seçeneği.

Güvenlik

ABS
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Arka Kol Dayama
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Kumaş Koltuk
Soğutmalı Torpido
Ön Kol Dayama

Dış Donanım

Far - Sis

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi