senetle araba logo

14,900
İlan No: 82664
Marka: Fiat
Seri: Tempra
Paket: 1.6 SX AK
Model: 1994
Yakıt: LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Fiat Tempra arabasının 1.6 SX AK modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 341

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,900
Peşinat: - 7,450
Borç Tutarı: 7,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 497
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,920
Her Bütçeye Uygun Senetle Tempra 1.6 SX AK  Kefil Yok, Banka Yok. Benzin & LPG Vites Manuel Km 200.000 Kasa Tipi Sedan Motor Hacmi 1581 cc Motor Gücü 90 hp Bütün Bakımları Yapılmıştır Aynı Gün İçinde Noterden Teslim Alabilirsiniz 7.000  TL Peşin Geri Kalanı 6/24 Ay Senetle Taksitli

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi