senetle araba logo

7,000
İlan No: 18576
Marka: Skoda
Seri: Favorit
Paket: 1.3 LX
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 159.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Favorit arabasının 1.3 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 115

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,000
Peşinat: - 3,500
Borç Tutarı: 3,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 188
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,508

Aracın muayenesi 04 / 07 / 2016 Tarihine kadar geçerlidir. LPG ruhsata işlenmiş vaziyette hazırdır. Şu anda masraf edilecek bir tarafı yoktur. 

 

İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz.

  İçi dışı tertemiz taş gibi sağlam bir arabadır. Skoda kalitesinin son örneklerindendir. Vade ve takas seçeneklerimiz mevcuttur. 3.500 TL Peşinatla Vade yaparız. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için ödeme planı farklılık gösterebilir.

Bu nedenle gelmeden önce kesinlikle bizi arayınız.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi