senetle araba logo

13,500
İlan No: 28069
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 LS
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 138.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.3 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 411

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,500
Peşinat: - 6,750
Borç Tutarı: 6,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 551
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,230
Aracımız pazarlıksız son fiyattır. Aracımın motor şanzıman ve ön takımında her hangi bir problem bulunmuyor alan arkadaş arkasına bakmadan alıp gidecek. Aracımın 4 lastiğide iyi durumda olup koltuk kılıfları görüldüğü gibi temiz ve düzgündür. Kredi kartlı satışlarımız mevcuttur,vade ve takas olur..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi