senetle araba logo

43,750
İlan No: 24247
Marka: Renault
Seri: Trafic
Paket: 2.0 dCi GrandConfort
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 143.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Trafic arabasının 2.0 dCi GrandConfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,003

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,750
Peşinat: - 21,875
Borç Tutarı: 21,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,458
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,000

2011 Model Renault Trafic Grand Comfort Ful

Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. 20 Bin peşin geri kalan kısmı 24 aya kadar kefilsiz evraksız senetle vade olur. Her marka hafif ticari, binek, panelvan, camlıvan araçlarınız ile takas yaparız. Kredi kartına 9 ay taksit seçenekleri. Peşinatı kredi kartınız ile ödeyip kalan kısmı için vade yaparız. Detaylı bilgi için bizi arayınız. Kısa vadeli çekle senetle vade olur. Yol bilgisayarı ABS Sis farı Klima Aracın yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yer  gösterebilirsiniz, sadece sol ön çamurluğunda lokal boya vardır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi