senetle araba logo

21,900
İlan No: 25595
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 i ES
Model: 2000
Yakıt: LPG
KM: 230.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,900
Peşinat: - 10,950
Borç Tutarı: 10,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 633
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 33,726
Aracın muayenesi 14.08.2017 Tarihine kadar vardır. Motor ve yürüyen aksamında ufak bir sıkıntısı bulunmuyor, istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Araç bel alt boyalıdır İçi ve dışı düzgün ve pırıl pırıl Anlaşmalı banka ve finans kuruluşlarımız aracılığı ile ihtiyacınız olan araç kredisini hızlı ve kolay bir şekilde sunuyoruz. Kredi kartına 9 taksit Tüm araçlarımız faturalıdır. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Bir miktar peşin geri kalanı senetle vade olur. Firmamızın güvencesi ile araçlarınız nakit olarak alınır. Satmayı düşündüğünüz aracınızı sizin adınıza bir satalım. Araç ve ödeme hakkında bilgi için bizi arayın.

Güvenlik

ABS
Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Arka
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Kumaş Koltuk
Ön Kol Dayama

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Aynalar - Elektrikli
Far - Xenon

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi