senetle araba logo

14,350
İlan No: 20346
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 LX
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 245.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.3 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 236

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,350
Peşinat: - 7,175
Borç Tutarı: 7,175
 
Aylık Ödeme Tutarı: 385
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,241

Araç orijinal değişen parçası yok. Ancak yalı itibari ile komple temizlik boyası mevcuttur. Kilometresi kesinlikle orijinaldir.

LPG'yi yeni taktırdık. Aynı şekilde muayenesi yeni yapıldı.

Hiç bir şekilde masrafı yok. Lastiklerde bu arada sıfır. Alan kişi  güle güle binecek inşallah.

Yarısı peşin kalanı senetle vade olur

Takas  yapılır.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi