senetle araba logo

12,750
İlan No: 17077
Marka: Peugeot
Seri: Partner
Paket: 1.9 Kombi
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 215.426 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot Partner arabasının 1.9 Kombi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 324

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 6,375
Borç Tutarı: 6,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 457
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,965
Sadece kimliğiniz 6.500 TL Peşinatla bu aracın aynı gün sahibi olabilirsiniz. 2000 Model tertemiz bakımlı Peugeot Partner 1.9 Motor combi modeli. Aracın şu anda çalışmayan bir aksamı yoktur. Her türlü iş için kullanılabilecek masrafsız bir araç. Bizden tüm müşterilerimiz için yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde 12 Aydan 24 Aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade imkanı. Aracımız için %18 KDV dahil fatura kesilir. Kredi kartlarına taksit olur. Aracın noter devri aynı gün verilir. Şehir dışından gelecek olarak arkadaşlar için yardımcı olunur.

Hidrolik  direksiyon

Merkezi kilit

Otomatik camlar

Radyo - Teyp

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi