senetle araba logo

9,750
İlan No: 12220
Marka: Tofaş
Seri: Kartal
Paket: 1.6 ie
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 234.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Kartal arabasının 1.6 ie modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 160

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,750
Peşinat: - 4,875
Borç Tutarı: 4,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 262
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,279

2000 Model Tofaş Kartal.

Kartal 1.6 İ.E Modeldir.

Hirolik direksiyon, alarm, merkezi kilit, çelik jant, aracın özellikleri arasında yer  almakta. Aracın vize var ve bakımları tam yapıld. %60 peşin olmak şartıyla geri kalanı kredi kartına taksitle veya senet vadelendirebilir. Kredi ise sadece anlaşmalı bankalar tarafından yapılmaktadır. Senet işlemleri için gerekenleri telefon numarası ile ulaşarak sorabilirsiniz. Aracım Benzin & LPG yakıt ile 234.000 km'dedir. Aracım model yılına göre de oldukça düşük km dedir. Km kesinlikle orjinaldir firmamız garanti vermektedir.   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi