senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

13,750
İlan No: 70437
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6 ie
Model: 2000
Yakıt: LPG
KM: 188.260 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Tofaş Şahin ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 6,875
Borç Tutarı: 6,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 397
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 21,175

2000 model Tofaş Şahin

Aracımızın yürüyen ve motor aksamında Herhangi bir sıkıntı yoktur bakımları firmamız tarafından yapılmıştır iç ve dış temizlikleri aynı şekilde tarafımızca yapılmıştır aracı noter devri 1 saat içerisinde Teslim edilecektir kendi bünyemizde yüzde 50 peşin geri kalan kısmı 6 aydan 48 aya kadar senetle vade imkanı her marka binek ve ticari araçlarınız mantık çerçevesinde takas düşünür şehir dışından gelecek olan müşterilerimiz için yardımcı olur pazar günleri açığız Bolu Bolu.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi