senetle araba logo

18,500
İlan No: 7611
Marka: Nissan
Seri: Primera
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2001
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Nissan Primera arabasının 1.6 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 737

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,122
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,935
ARACIMIZ 2001 MODEL 1.6 COMFORT EN TUTULAN MODELİDİR. KM ORİJİNAL 210.000 DEDİR. DEĞİŞENİ OLMAYIP YANLIZCA KAPI ALTLARINDA PARÇA BOYALAR VARDIR.  ÖN KAPUT, YAVAN, BAGAJ KAPAĞI VE ÇAMURLUKLARDA BOYA YOKTUR ORİJİNAL. TÜM PERİYODİK BAKIMLARI ZAMANINDA YAPILMIŞTIR, SON BAKIMLARI DA YENİ YAPILDI. YAĞ YAKMA SU EKSİLTME GİBİ SIKINTILARIN HİÇ BİR YOKTUR, İSTEDİĞİNİZ YERE GÖSTEREBİLİRSİNİZ SIRALI SİSTEM LPG MEVCUTTUR GAZDA AZ YAKAR ŞEHİR İÇİ 20 KURUŞ UZUN YOLDA İSE  16 KURUŞLARA KADAR DÜŞÜYOR  KLİMA HAVA YASTIĞI ABS VS. ÇALIŞMAYAN BİR AKSAMI BULUNMAMAKTADIR  FİYAT ARACA GÖRE UYGUN YAZILMIŞTIR, DÜŞÜK MODEL DEĞİŞENLİ ARAÇLARLA KIYASLAMAYIN. 10.000 PEŞİN KALANI SENETLE VADE OLABİLİR  MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİ MANTIK ÇERÇEVESİNDE DEĞERLENDİRİLECEKTİR.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi