senetle araba logo

32,500
İlan No: 9639
Marka: Volkswagen
Seri: Golf
Paket: 1.6 Midline
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Golf arabasının 1.6 Midline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 970

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 378 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,647
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,519
Kredi imkanı veya kredi kartınız yok ise dert etmeyin. Kendi bünyemizde senetle vadeli satışlarımız ile bankaya gitmeden gereksiz formaliteler aranmaksızın, araç sahibi yapıyoruz. Senetle vadeli satışlarımızda %50 peşinat şartı vardır. Yarısını peşinat olarak öderseniz kalan kısmını 12 aya kadar vadelendirebiliriz. 2004 model volkswagen golf 1.6 fsi otomatik vites. Aracın bakımları zamanında yapılmıştır. Kaporta aksamında değişen parçası yoktur ancak 5 parça yüzeysel boyaları mevcut. Araca ekstra olarak çelik jant takılmıştır. Aracın şu anda hiç bir masrafı yoktur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Araca %18 fatura kesilecektir ve noter satışı hemen verilecektir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi