senetle araba logo

18,000
İlan No: 19737
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.0 Enjoy
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 138.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.0 Enjoy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 296

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (452) 888 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,000
Peşinat: - 9,000
Borç Tutarı: 9,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 483
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,592

2004 Opel Corsa 1.0 Motor benzinli Enjoy paket

Yolcu ve sürücü  hava tastıkları

Otomatik camlar

Klima (analog)

4 Lastik sıfır Michelin marka

Stepne yerinden oynamamıştır -Koltuklarda ve döşemelerde yırtık ve deforme yoktur

Alt takım bakımı komple yeni

Muayene sıfır

Kısacası kuruş masrafsız

 

Aracımız orijinal olup kaporta aksamında değişen parçası yok sadece bir kaç parça lokal adına atılmış temizlik boyası mevcut.

Hasar kaydı mevcuttur

Her türlü takas ve vade yaparız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi