senetle araba logo

24,750
İlan No: 19597
Marka: Hyundai
Seri: Elantra
Paket: 1.6 GLS
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 153.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Hyundai Elantra arabasının 1.6 GLS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 406

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 305 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,750
Peşinat: - 12,375
Borç Tutarı: 12,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 664
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,939
27 / 02 / 2016 Tarihine kadar muayenesi vardır. LPG ruhsata işli vaziyettedir. Motor ile gaz uyumu gayet güzel, herhangi bir sıkıntısı yok. Marşa bas oluna devam et. ABS - EBD - Hava yastığı - Merkezi kilit - Ön kol dayama - elektrkli camlar - Klima - Hidrolik direksiyon Araç bedelinin %50 - %60 kısmını peşin almak kaydı ile kalan kısmına vade olur. Mantıklı takaslar değerlendirilir Uygun şartlarda banka kredisi ve kredi kartlarına 9 taksit imkanımız vardır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi