senetle araba logo

23,950
İlan No: 10568
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.4 Comfort
Model: 2005
Yakıt: Tüplü
KM: 171.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.4 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 966

GALERİCİYE TELEFON AÇ
8 (508) 408 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,950
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 23,949
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,465
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,157
Aracımız servis bakımlıdır. Ayrıca firmamız tarafından kilometre garantisi verilmektedir. 48 Aya kadar senetle vade yaparız. Aylık vade oranımız ise %1.95 olarak belirlenecektir. Araç bedelinin yarısını peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Geri kalanı 6 - 48 ay vade olarak aynı gün noter ve anahtar teslimi yapıyoruz. Kredi kartı yok, banka yok, kefil yok sanki peşin araç alırcasına kendi bünyemizde senetle vade yapıyoruz. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi