senetle araba logo

22,900
İlan No: 19847
Marka: Toyota
Seri: Yaris
Paket: 1.0 Terra
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 134.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Yaris arabasının 1.0 Terra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 376

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,900
Peşinat: - 11,450
Borç Tutarı: 11,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 614
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,748
Bu aracın yakıt tüketimi gerçekten çok konuşulur. 1.0 litre benzinli motoru ile kilometrede şehir içinde 16 - 17 Kuruş yakıyor. Bu arabaya gör  bedava. Özellikler bayanlar ve yeni kullanmaya başlayanlar için bire bir. Otomatik vites rahatlığını bu araçta yaşayın. Kilometresi orijinal 134.000 Her türlü takas olur, yarı peşin yarı vade yaparız. Kredi kartlarına vade farkı ile 9 aya kadar taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi