senetle araba logo

111,111
İlan No: 21184
Marka: DAF
Seri: CF
Paket: 85.430
Model:
Yakıt: Dizel
KM: 850.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

DAF CF arabasının 85.430 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,824

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (384) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 111,111
Peşinat: - 55,556
Borç Tutarı: 55,556
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,981
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 71,555

Senetle vadeli çekici, kamyon ve dorselerimiz ile yeni açtığımız şubemize bekliyoruz...

Motoru sıfır

Lastikler %90

Roterdarlı

Araç orijinal yurt dışı çalışmıştır. Kesinlikle hasar kaydı vs yoktur. Motoru 2 ay önce komple yenilenmiştir. 850.000 Km'de orijinal oynama yok. İstediğini ustaya gösterebilirsiniz. Bizden yaba hiç bir problem yok. Tüm bakımlarını yeni yaptırdık. Arkanıza bakmadan rahatça uzun yıllar çalışabileceğiniz ayarda bir araç Vade ve takas seçeneklerimiz mevcuttur.. Detaylı bilgi için arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi