senetle araba logo

17,500
İlan No: 9529
Marka: Opel
Seri: Combo
Paket: 1.3 CDTi City
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Combo arabasının 1.3 CDTi City modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 522

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 17,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 887
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,279
Aracımızın motoru ve yürüyen aksamı çok güzeldir. Tarafımızca periyodik bakım ve ağır bakım işlemleri yapılmıştır. Debriyaj baskı balata ve filitreleri, yağ ve muayenesi yeni yapılmıştır. Şu anda kuruş masraf yok. Araçta değişen olarak sadece 2 parça değişeni var. * Aracımıza fatura kesilecektir. * Ofisimizde indirimli kasko ve sigorta işlemlerinden faydalanabilirsiniz. * Tamamına banka kredisi ile sahip olabilirsiniz. Kredi çıkartılır. * Aynı zamanda kendi bünyemizde senetle satışımız mevcut. Hemen teslim

Araç bedeninin %50'si peşin 

Kalanı 20 aya kadar senetle vadeli.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi