senetle araba logo

19,450
İlan No: 19416
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: nbsp;1.5 dCi MCV Ambiance
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 112.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Dacia Logan arabasının nbsp;1.5 dCi MCV Ambiance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 319

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,450
Peşinat: - 9,725
Borç Tutarı: 9,725
 
Aylık Ödeme Tutarı: 522
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,526
Araç orijinal değişen parçası yok 4 - 5 Parça temizlik amaçlı atılmış lokal boyası var sadece Klima mevcut Tramer kayıtlarına 1,216 TL hasar kaydı çıkıyor. Şu anda bir lira masraf edilecek aksamı yoktur. Mesai saatleri içerisinde aracı galerimizde görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Vade + takas olur. "Araç kamyonet ruhsatlıdır"
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi