senetle araba logo

18,750
İlan No: 5554
Marka: Chevrolet
Seri: Spark
Paket: 0.8 S
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 121.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Spark arabasının 0.8 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 747

GALERİCİYE TELEFON AÇ
+ (905) 383 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,137
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,299

Chevrolet Spark 0.8 S

Senetle Ödeme İmkanı


5 Kapılı Hatchback Kasa Otomatik Vites 2007 Model ve 121.000 Kmde Önden Çekişli 1200 cm3 Motor Hacmi 51 - 75 HP Motor Gücü
Aracın ağır hasar kaydı yoktur Şanzuman, yürüyen aksam ve motoru sorunsuz Aracın alt kısmında 1 - 2 adet lokal boyası var
Aracın hava yastıkları, kliması, müzik çaları vb... gibi özellikleri mevcut Aracımıza kilometre garantisi veriyuruz
Galeriden senetle ödeme imkanı sağlıyoruz
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi