senetle araba logo

0
İlan No: 17039
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: Multijet Dynamic
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 283.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının Multijet Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık -0

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 0
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: -1
 
Aylık Ödeme Tutarı: -0
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: -1
1.3 Multijet motoru sayesinde şehir içi yakıt tüketimi 20 kuruşa kadar düşmektedir. Türkiyede'ki en ekonomik araçlardan biridir. Düşük bakım masrafı ve yakıtı ile birinci sırada. Bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Muayenesi 04 / 03 / 2016 Tarihine kadar geçerlidir. * Çift sügülü kapı * Klima * Hidrolik direksiyon * Yol bilgisayarı * Merkezi kilit İstediğiniz ustaya yada yetkili servise gösterebilirsiniz.  Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. 10.000 TL Peşinat ile geri kalan kısmını 36 aya kadar senetle vade yaparız. Kefil yok - Kasko yok - Banka kredisi yok Aynı gün bu aracın sahibi olun. Pazar günleri  hizmetinizdeyiz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi