senetle araba logo

Gümüş Gri renk Ford Focus resimleri

29,999
İlan No: 30902
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 TDCi Collection
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 253.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 TDCi Collection modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 762

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,999
Peşinat: - 15,000
Borç Tutarı: 15,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,700
Kaç Ay: x 12 ay
Toplam Ödeme: 35,399

Ford Focus 1.6 TDCİ 

Aracımızın motoru yürüyeni cok güzeldir,hiç bir sıkıntısı yoktur..

Tüm bakımları yeni yapılmış olup,baskı balata değişmiştir. Aracımın iç döşemelerinde yırtık sökük kırık yoktur. aracımzın tüm fonksiyonları calışır vaziyettedir.. Aracımızın büyük bir kazası belası kesınlıkle yoktur. 3-4 parça boya mevcut olup, 3-4 Parça değişen vardır. Değişen parçalar Ford yetkili servisinde değişmiştir.. Parça parça hasar kaydı mevcuttur 14.000 TL hasar kayıtlı.. Aracımızızn hız sabitlemeye kadar full bir araçtır. Aracımz istenilen ustaya gösterebilirsiniz.. 20.000 Peşinat İle 10x1500 Taksit Olur. Vadeli satışlarımızda pazarlık yoktur. Peşinatsız araç satışımız yoktur..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi