senetle araba logo

28,750
İlan No: 25428
Marka: Ford
Seri: Ranger
Paket: 2.5 TDCi XLT
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 278.902 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Ford Ranger arabasının 2.5 TDCi XLT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 731

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,750
Peşinat: - 14,375
Borç Tutarı: 14,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,030
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,725
Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak kaydı geri kalan kısmı kefilsiz şartsız 24 aya kadar senetle vade imkanı. Kredi kartı kullanmak isteyen müşterilerimiz için post cihazımız mevcuttur. Aracımız için fatura kesilir Her marka ve model araç ile takas olur. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek ve diğer ilanlarımız için mutlaka bize ulaşınız. 1996'dan beri değişmeyen adresimizle en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz. Kalite ve güven...
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi