senetle araba logo

15,000
İlan No: 32833
Marka: Peugeot
Seri: Partner
Paket: 1.9 Comfort
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 350.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot Partner arabasının 1.9 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 355

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 7,250
Borç Tutarı: 7,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 517
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,400

Peugeot_logo.svg

Sıfır motor

İç aksamı sıfır ayarında 

2008 Peugeot Partner 1.9 Comfort

Kredi kartına 9 aya kadar taksit. Yarısı peşin yarısı peşin vadeli satış seçeneklerimiz mevcuttur.Mantıklı binek ve hafif ticar  araçlarınız ile takas olur.

Aracın yürüyen ve motor aksamında tık ses yoktur. Motor, alt takım komple yenilenmiştir. Alan arkadaş masraf etmeden kullanacaktır.

Diğer ticari araçlarımızı görmek ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi