senetle araba logo

41,950
İlan No: 17528
Marka: Ssangyong
Seri: Kyron
Paket: 2.0 XDI 4x4
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 120.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Mor

Galeri İletişim

Ssangyong Kyron arabasının 2.0 XDI 4x4 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,066

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 41,950
Peşinat: - 20,975
Borç Tutarı: 20,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,503
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,077

Ssangyong Kyron 2.0 XDI 4x4 2009 120.000 Km Otomobil Ruhsatlı

Aracımızda değişen ve kaza kesinlikle yoktur. Bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmış olup tramer kayıtlarından herhangi bir hasar kaydı bulunmuyor. Motor ve yürüyen aksamında yapılması gereken yada arızalı bir aksamı yoktur. Gönül rahatlığı ile istediğiniz yere gösterebilir detaylı olarak Ekspertiz yaptırabilirsiniz. Koltuk ve döşemelerde yırtık, yanık, sökük gibi vakalar yaşanmamıştır. Ödeme seçeneklerimiz de senetle vadeli ödeme mevcuttur. Senetle satışlarımızda %50 peşinat şartı vardır. Peşinattan kalan borcunuzu 12 aya kadar taksitlendirebiliriz. Kazsız ve düşük kilometreli araçlarınız değerinde alınır veya takas yapılabilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi