senetle araba logo

32,400
İlan No: 14161
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 Classic
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 154.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.6 Classic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 532

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,400
Peşinat: - 16,200
Borç Tutarı: 16,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 869
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,866
Merhaba., Aracımız ilk sahibinden alınmıştır. Bakımları eksiksiz olarak yeni yapıldı. Genel olarak orijinal bir araçtır. Yıllarca tek kişi tarafından kullanılmış. Sadece sol ön çamurluk değişmiştir. Birde bir kaç parça boyası var. Kaput, tavan ve bagaj kapağı gibi önemli parçalarda kesinlikle boya yoktur. İstediğiniz yere gösterip ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracın 27500 TL Kısmına 24 aya kadar banka kredisi çıkartılır. Tüm banka kartlarına 9 aya kadar taksit olur. Fiyatı uçuk olmamak kaydı ile her marka araç ile takas olur. Kredisi çıkamayan müşterilerimiz için yarısı peşinle kalan kısmını kendi bünyemizde 24 Aya kadar sıra senet yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi