senetle araba logo

31,500
İlan No: 26335
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6 LS Plus
Model: 2011
Yakıt: LPG
KM: 110.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Cruze ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,500
Peşinat: - 15,750
Borç Tutarı: 15,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 910
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 48,510
2010 Model Chevrolet Cruz 1.6 Benzin+LPG Aracımızda kesinlikle kaza darbe değişme yoktur. Bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmış tüm bakım kayıtları servisinde mevcuttur. Tramer kayıtlarında herhangi bir kaza kaydı bulunmuyor. Motor ve yürüyen aksamı güzel. Sorun çıkaracak veya yapılması gereken bir aksamı yoktur. İç aksamı döşemeler, koltuk kılıfları tertemiz. Kesinlikle yırtık, sigara yanığı, eskime gibi hadiseler yoktur. Galerimize kadar gelerek test sürüşüne çıkabilir ve istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Yedek anahtarı ve muayenesi mevcuttur. Cumartesi ve pazar günleri açığız. Kendi bünyemizde %50 peşinle 24 aya kadar vade imkanımız vardır. Detaylı bilgi için arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi