senetle araba logo

22,990
İlan No: 8504
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: Sole 1.3 Multijet Active
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 100.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının Sole 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 686

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,990
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,989
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,165
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,955
2010 Fiat Albea 1.3 Multijet  Aracımız resimlerde göründüğü gibidir kaporta aksamı derli toplu.Sadece bir parça değişeni var onun haricinde herhangi bir sıkıntısı yok. 1.3 multijet motora sahip sınıfında en az yakıt tüketen araba. Her türlü kullanımlar için oldukça uygundur, aileler için rahat ve temizdir. İş için kullanacaksanız en az yakanı bu. Elektrikli camlar, hidrolik direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit, kumaş koltuklar, radyo cd çalar gibi özellikler aracımızda mevcuttur. Tüm kredi kartlarına taksit olur. Bu araç için en az 12.000 TL peşinat olarak alınır ve gerisinde 3 - 6 - 12 - 18 ay kadar kefilsiz koşulsuz vade yapılır. Mantıklı takaslar değerlendirilir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi