senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

22,000
İlan No: 10319
Marka: Hyundai
Seri: Getz
Paket: 1.4 DOHC
Model: 2010
Yakıt: Tüplü
KM: 146.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Hyundai Getz ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 809
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 51,126

2010

Hyundai Getz 1.4 Doch Motor

Aracımız tam otomatik vites rampada geri kaçırma muhabbeti yok. Özellikle bayanlar için çok idealdir. Altını çizerek söylüyorum yarım otomatik olanlar ile karıştırmayın, bu aracın kullanımı ile arasında dağ var. 1.4 lire benzinli motora sahip ancak yakıta katkısı olsun diye LPG takılmıştır. Aslında ihtiyaç yok LPG'ye zaten 1.4 motor az yakıyor. 146 Binde orijinal km. Gelelim kaporta aksamına komple boyalıdır araç artı hasar kaydı mevcuttur. Pert veya ağır hasar yoktur. Mantıklı takas teklifleri değerlendirilir. Azda olsa pazarlık payımız mevcuttur. İsteyenlere yarısı peşinle kalanı senetle vadeli verebilirim.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi