senetle araba logo

24,500
İlan No: 8520
Marka: Peugeot
Seri: 206 +
Paket: 1.4 HDi Comfort
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 177.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 206 + arabasının 1.4 HDi Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 731

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 24,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,241
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,791
Sadece 10.000 TL peşinat ödeyerek bu arabaya sahip olun, hemde şartsız şurtsuz. Banka formaliteleri yok. Gereksiz sözleşmeler yok. Senetle taksit imkanı ile baş ağrıtmadan bu aracı noter huzurunda nevrini alın. Sadece ön sağ çamurluk değişmiştir, cam altı parça parça boyaları var. Ama hiç bir şekilde ağır darbesi falan yoktur.  Motor ve yürüyen aksamı gayet güzel 2016'nın 11'inci ayına kadar muayenesi geçerli, İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Mağazamıza gelip test sürüşüne çıkabilirsiniz. Vade ve takas seçeneklerimiz mevcuttur. Bu aracımız için sadece 10.000 TL peşinat istenmektedir. Kalanı senetle vadelendirilir.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin, yada diğer ilanlarımıza bakın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi