senetle araba logo

27,750
İlan No: 15179
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: 1.5 dCi MCV Ambiance
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 123.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Logan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,750
Peşinat: - 13,875
Borç Tutarı: 13,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 802
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 42,735
2011 Model Daici Logan 1.5 DCİ MCV Ambianc 5 Kişilik Hususi Otomobil 2 Yılda bir muayene, servis bakımlı İlk sahibinden aldığımız aracın kaporta aksamında değişen darbe yok. Bütün bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Yeni nesil Euro 5 motor, düşük yakıt ekonomisine sahip. Yedek anahtarları mevcut Tüm kredi kartlarına taksit imkanı Not: Firma olarak sattığımız araçlarımızın, kilometre orijinalliğine garanti veriyoruz.  Aracımızı istediğiniz servise gösterip test yaptırabilirsiniz. Banka kredisi kullandırmada yardımcı oluruz. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için %50 peşinat ile kalan kısmı senetle vadeli olur. Senetle vadeli satışlarımızda araç devri hemen verilmektedir. İletişim: 0 531 586 6571       
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi