senetle araba logo

36,750
İlan No: 14596
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 100.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 603

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,750
Peşinat: - 18,375
Borç Tutarı: 18,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 986
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,667
Araç 2011 Model Renault Fluance 1.5 Dizel Motor ve yürüyen akasamı on numara sıkıntısız bir araç. Klimotresi kesinlikle orijinal 100.000 Kilometrede. Aracımızın genel olarak kaportasında ezik vuruk çizik yoktur. Büyük bir kazası yoktur. 4 Lastik yeni alındı. Periyodik ve diğer bakımları tarafımızca yeni yapıldı. Bir kuruş desen gideri yok. Yedek anahtarları ve kitapçıkları mevcuttur. Yakıtı çok ekonomik. Cebinizin dostu bir araç arıyorsanız sizin aracınız bu.. 26.000 Peşin geri kalanı kendi bünyemizde senetle vade yapılır. Aynı zamanda aracımız krediye uygundur. Kasko değeri 44.000 TL Sattığımız her aracı geri alma garantisi veriyoruz. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Kredi kartına 9 eşit taksit yapılır. Vade farkı ile. Gerekli bilgi için bizi arayın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi