senetle araba logo

32,750
İlan No: 20934
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Collection
Model: 2011
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 132.032 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 Collection modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 538

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 531 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 16,375
Borç Tutarı: 16,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 879
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,091
2011 model Ford Focus HB 1.6 Collection Benzin&LPG Çok temiz kullanılmış olan aracımız, isteyenler için yarısı peşin kalan kısmı senetle vadeli olarak satılacaktır. Ön takım ve yürüyen aksamında en ufak bir sıkıntısı  yoktur. Bakımları tam şu anda yapılması gereken bir tarafı yok. Gazı doldur direk uzun yola çık. Bu arada araç gazda iken çok az yakıyor. Performans olarak pek fark etmiyor, motoru oldukça iyi durumda. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde vade olur. Yarısı peşin olmaz ise olmaz. Not: Aracımız detaylı temizlik aşamasında olduğundan, bu resimler geçici olarak koyulmuştur. Aracımızıın bu araç ile neredeyse hiç bir farkı yoktur.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi