senetle araba logo

137,000
İlan No: 12406
Marka: MAN
Seri: TGX
Paket: 18.400
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 310.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

MAN TGX arabasının 18.400 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,249

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (384) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 137,000
Peşinat: - 68,500
Borç Tutarı: 68,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,676
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 88,228
Aracımızın yürüyen ve motor aksamı sıkıntısız. Kendi bünyemizde çalışan ustalarımızla aracın eksik görülen yerleri profesyonel olarak giderilmiştir. Motoru orijinal 310.000 Kilometrede. Kasasında kesinlikle en ufak bir darbe, kaza yoktur. Tramer kayıtlarında temiz. Ön lastikler : %80 Arka lastikler : %80 Arkanıza bakmadan rahatça çalışabileceğiniz bir araç. Klima ve 2 kademeli motor freni mevcuttur. Yüksek kabin. 13 - 60 Açık dorse, damper, tenteli dorse çeşitlerimiz mevcuttur. Takım halinde verilir. Vade seçeneklerimiz mevcut. Takas seçeneklerimiz mevcut.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi