senetle araba logo

44,750
İlan No: 10223
Marka: Mitsubishi
Seri: L 200
Paket: 4x4 Intense
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 106.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mitsubishi L 200 arabasının 4x4 Intense modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,335

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 44,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,267
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 54,415
Orijinal 106 bin kilometrede olan aracımız L200 Instense modelidir. Genel olarak şehir içinde kullanılmıştır, içi dışı çok temiz bakımlı. Sadece parça lokal boyası var bunun haricinde tertemiz. İç ve dış detaylı temizliği tarafımca yapılmıştır. Alan arkadaş sıfıra yakın bir araba alacaktır. Aile için oldukça ideal. Motor ve mekanik aksamı sorunsuz, istediğiniz ustaya yada servise gösterebilirsiniz. Kredi kartına 9 ay taksit imkanı, yarısı peşinle geri kalanı kendi bünyemizde senetle vadeli olarak taksitlendirilir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi