senetle araba logo

42,000
İlan No: 21402
Marka: Renault
Seri: Trafic
Paket: 2.0 dCi GrandConfort
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 143.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Trafic arabasının 2.0 dCi GrandConfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 963

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,000
Peşinat: - 21,000
Borç Tutarı: 21,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,400
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,600

Renault Trafic Grand Comfort Full 

Yol bilgisayarı Ön ve arka sis farı Klima 6 İleri manuel şanzıman Elektrikli aynalar ABS - ASR Sadece bir parça lokal boyası var. Haricinde hatasız bir araba Kredi kartlarınıza 9 aya kadar taksit imkanı Yada 20.000 TL Peşin kalan kısmı 24 aya kadar senetle vade seçeneklerimiz mevcuttur. Peşinatınız 20.000'E yakın ise yardımcı oluruz. Bu fiyata bu araç zor bulunur. Sadece sol ön çamurlu boyalı haricinde hatasız. Automall 100. Yıl mahallesi Veysel Karani Caddesi Automall oto yaşam merkezi A blok No: 56 - 57 - 58 Bağcılar / İstanbul  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi