senetle araba logo

42,900
İlan No: 49626
Marka: Mitsubishi
Seri: L 200
Paket: 4x2 Intense
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 80.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Mitsubishi L 200 arabasının 4x2 Intense modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,090

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 261 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,900
Peşinat: - 21,450
Borç Tutarı: 21,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,537
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,894

2012 MITSUBISHI  L 200 4X2 

ÇİFT KABİN ORJİNAL

1 PARÇA LOKAL BOYALI

ORJİNAL 80 BİNDE  MASRAFSIZ 

BÜTÜN BAKIMLARI YAPILMIŞ DAĞ DA ŞEHİR DE HER KOŞUL DA ÜST SINIF KONFORLU ŞEKİL DE ARAÇ SÜRMENİN KEYFİNİ YAŞAYIP AİLENİZ İLE BÖYLE BİR ARAÇTA UZUN YOLCULUKLAR DA HİÇ SIKILMADAN VAKİT GEÇİREBİLECEK VE MOTOR GÜCÜNÜ SONUNA KADAR HİSSEDEBİLECEĞİNİZ BİR ARAÇTIR.

TAKAS OLUR

BANKA KREDİSİ KULLANDIRILIR

ARAÇ FATURALIDIR

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi