senetle araba logo

57,500
İlan No: 17789
Marka: Seat
Seri: Ibiza
Paket: 1.6 TDI CR Style
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 11.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Seat Ibiza arabasının 1.6 TDI CR Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,461

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,500
Peşinat: - 28,750
Borç Tutarı: 28,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,060
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 49,450
Seat Ibiza 2014 1.6 TDI CR Style Otomatik  Sadece 11.000 Km'de Sıfırından tek farkı kilometresi, kaporta aksamında çizik dahi yoktur. Tarafımızca yapılmış olan ekspertiz raporuna göre HATASIZ'dır. Ibiza serisinin en dolu paketi olan CR Style paketidir. Alan kişi utandırmayacak tertemiz bir araç. Satışlarımızda senetle vade imkanımız mevcuttur. %50 peşinatla kalan kısmını 48 aya böleriz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi