senetle araba logo

28,750
İlan No: 16850
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 LT
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 86.247 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Chevrolet Aveo arabasının 1.4 LT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 731

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,750
Peşinat: - 14,375
Borç Tutarı: 14,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,030
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,725

Farklı olmak isteyenler için özel renk  Chevrolet Aveo 1.4 LT

Bu araca sahip olmak firmamızın sağlamış olduğu uygun ödeme seçenekleri ile artık çok kolay. Senetle vadeli satışlarımız tüm müşterilerimiz için geçerli olup, aynı gün noter devri verilmektedir. Aracın devri verilir ancak borç bitene kadar bankalardaki gibi "Satılamaz" rehini konulmaktadır. Borç bitiminde hemen ruhsattan kaldırabilirsiniz. Kilometresi orijinal 86.247'de orijinaldir. Genel olarak oldukça diridir. Mekanik aksamında sıkıntı yok.

Bu araç güvenlik konusunda ödül almıştır.

Hava yastığı yan - Hava yastığı diz - Hava yastığı yolcu ve sürücü - ABS - Çarpışma anında yakıt kesici - Arka kol dayama - Deri direksiyon - Yol bilgisayarı - Isıtmalı direksiyon simidi... Yok yok. Tüm müşterilerimiz için geçerli olan %50 peşinat geri kalan kısmı 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz banka kredisiz taksit imkanlarımızda faydalanabilirsiniz.

Takas ve kredi kartlarına taksit olur.

Sattığımız her araç için %18 KDV dahil fatura kesiyoruz.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi