senetle araba logo

48,750
İlan No: 16555
Marka: Ford
Seri: Tourneo Courier
Paket: 1.6 TDCi Titanium Plus
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 26.588 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ford Tourneo Courier arabasının 1.6 TDCi Titanium Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,239

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 48,750
Peşinat: - 24,375
Borç Tutarı: 24,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,747
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,925

Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Dışında en ufak bir çizik bulunmaz cilli gibi araba. 

Ford modellerinin en dolu paketi olan Titaniumdur, aklınıza ne geliyorsa var yok diye bir terim kullanılmaz. Her marka araç ile takas yaparız. Bizden tüm müşterilerimize şehir dışı veya şehir için farketmez  %50 peşinat ile geri kalan kısmı kendi bünyemizde  aydan aya kadar sıra senet şeklinde taksit yaparız.

Sattığımız her araba için %18 KDV dahil fatura kesiyoruz!!

1996'dan bu yana aynı adresinizde kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz. Yoğunluktan ötürü mesajlara cevap veremiyoruz. Bizi arayarak aklınıza takıla soruları veya araç hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi